RECENZJA FOTOKSIĄŻKI FIRMY SAAL DIGITAL

Firma Saal Digital oferuje szeroki wybór produktów o tematyce fotograficznej. Otrzymaliśmy możliwość przetestowania fotoksiążki i już od pierwszych chwil projektowania – byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

PROJEKTOWANIE

Po zaimportowaniu zdjęć do głównego katalogu, spotkałam się z prostym w obsłudze programem (wcześniej należy go pobrać na dysk), który nadzorował każdy mój ruch – pojawiały się wiadomości i informacje odnośnie jakości zdjęcia oraz możliwości dowolnego układu fotografii. Fotoksiążka daje możliwość umieszczenia zdjęć panoramicznych – które prezentowane w całości na dwóch stronach, nie tracą na swojej jakości i pięknie się prezentują. Sam proces projektowania przebiegał szybko i bezproblemowo.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Po zakończeniu projektowania i sfinalizowaniu zamówienia – dostałam maila z potwierdzeniem, a fotoksiążka została dostarczona przez kuriera w ciągu trzech dni roboczych.

OCENA FOTOKSIĄŻKI

Fotoksiążka zamówiona przeze mnie miała format A4, matową okładkę i grube, kartonowe kartki. Pięknie odwzorowane kolory – dokładnie takie jak na monitorze, panoramiczny układ wybranych przez mnie zdjęć i odwzorowanie szczegółów – wszystkie te cechy miały wpływ na jakość fotoksiążki, która moim zdaniem jest doskonała. Minusem jest cena – muszę przyznać, że gdyby nie rabat, długo zastanawiałbym się nad złożeniem zamówienia.

Po otrzymaniu fotoksiążki muszę przyznać, że cena idzie w parze z jakością i żeby długo cieszyć się piękną prezentacją zdjęć – naprawdę warto dopłacić. Od dziś w
naszej ofercie – fotoksiążki firmy Saal Digital.

Skontaktuj się z nami

Podoba Ci sie to co robimy? Marzysz o własnej sesji zdjęciowej? Masz pytania dotyczące dostępnych terminów lub oferty? skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.